DOMOV

BIOGRAFIA

DISKOGRAFIA

GALÉRIA

Čo písali iní

/                                        /                                            /                                 /

Harmony Of Rain (1991)

Harmony Of Rain

Adriena & Scat - 1991

1  Dážď

2  Zvončeky

3  Teraz

4  Go On

5  Te-Di

6  Babenky

7  Na začiatku

8  Paupi-Paupi

9    Fatima

10  O-Sea

11  Zvončeky II.

Info:

Scat:

Adriena Bartošová - spev, klávesové nástroje

Juraj Burian - gitara, perkusie, scatové bicie a basa

Pavol Kvassay - klávesové nástroje

Karol Lago - altový a sopránový saxofón

Dušan Obenrauch - bicie

Roman Kraic - basová gitara

Hostia:

Oldo Petráš - programovanie, perkusie (4, 6, 8, 10)

Mikuláš Škuta - klávesové nástroje (10)

Marian Jaslovský - tenor saxofón (4), flauta (8)

Dalibor Jenis - zbor (3)

Štefan Bučko - zbor (8, 9)

Recenzia v Kultúrnom živote

Keď sa tak obzerám tým slovenským svetom hudobných menšinových žánrov, neodbytne sa mi v mysli vynárajú úvahy o osamelých bežcoch. Obzvlášť markantné je to najmä

v porovnaní so situáciou v Čechách. Ak tam existuje v každom hudobnom žánri či štýle hneď celá plejáda navzájom si konkurujúcich, ale zároveň aj inšpirujúcich hudobníkov, na Slovensku je to jeden, nanajvýš dvaja vlci - samotári, ktorí sa tvrdohlavo snažia robiť si svoje a s trochou šťastia vari aj preraziť. Čo je, pochopiteľne, snaha nesprávna a obvykle býva aj po zásluhe potrestaná.

 

Tieto čierne úvahy mi napadajú, keď v ruke držím CD Adriena & Scat - Harmony Of Rain. Asi málokto zo slovenských spevákov začínal s takým razantným nástupom a s takými odporúčaniami ako Adriena Bartošová. Obdivné referencie odborníkov po Vokalíze '88, spoločné vystúpenia s Janou Koubkovou, štvrté miesto v ankete hudobnej kritiky časopisu Melodie ako objav roka 1988 - aké lepšie odporúčania by mohla dostať nová speváčka a skladateľka v jednej osobe? O výsledku, o záujme rozhlasu, televízie či opusu by mohla najlepšie rozprávať sama Adriena Bartošová. To, že po rokoch konečne vydala svoju prvú platňu však nie je záležitosťou zázračného precitnutia doposiaľ spiacich inštitúcií, ale jednoduchého faktu, že platňa vyšla v spoločnom náklade speváčky, producentov z Champagne Avantgarde a Škvrna Records.

 

Pritom tých viac než 46 minút nahranej hudby predstavuje prameň, po ktorom by mali mnohí redaktori rozhlasu i televízie skočiť s rozbehom. Hneď titulná skladba vykladá karty na stôl a dokazuje, že je možné urobiť hudbu, ktorá je zároveň príjemná a zvukomalebná. Pritom však predstavuje syntézu z ingrediencií najlepšej akosti, akými sú jazz funk alebo rock. Adriena Bartošová, ktorá je zároveň autorkou väčšiny skladieb, priam márnotratne hýri hlasovými farbami. Chvíľami hravosťou pripomenie Kate Bushovú, inokedy tajomnou vyrovnanosťou záhadnú Sade alebo svojou živelnosťou naznačí duchovnú spriaznenosť s Annie Lennoxovou. Zvukovú i melodickú hravosť navyše vynikajúco umocňuje skupina Scat, takže výsledkom je skutočne príjemná hudba pre chvíle pokoja a stíšené svetlo. Samozrejme, že takáto hudba sa dá počúvať aj ako zvuková kulisa.Pozorné počúvanie však umožní naplno vychutnať rôzne aranžérske lahôdky ako napríklad vynikajúcu prácu s gradáciou v skladbe Te-Di, multiplaybackom nahrávané vokály, maršalovské saxofóny, gitary a ďalšie nástroje, ktoré ako kamienky skladajú výslednú mozaiku.

 

P.S.: Podľa posledného hlasovania kritikov v ankete Cena Melodie 1991 je Adriena Bartošová jednou zo štyroch speváčok nominovaných v kategórii Speváčka roka a skupina Scat v kategórii Skupina roka.

 

Miloš Janoušek

Blue Afternoon (1992)

Blue Afternoon (Jumbo 1991)

Adriena Bartošová - 1991

1 Láska

2. Vchádzaš do mojich snov

3. Irenka

4. Kráľovná stratených

5. Primabalerína

6. Neľutujem

7. Súmrak

8. Blue Afternoon

9.   Všade ťa hľadám

10. You'll Never Know

11. Halabala

12. Drahý môj

Info:

Hudba:

Adriena Bartošová (1, 6, 7, 8, 10-12)

a Martin Breznický (2-5, 7-9)

 

Aranžmány:

Martin Breznický, Adriena Bartošová (1, 10),

Anton Jaro & Scat (11)

 

Texty:

Milan Lasica (1), Jozef Urban (4), Adriena Bartošová

(8, 9, 10), Renáta Husarovičová (12)

Scat:

Adriena Bartošová - spev, klávesové nástroje (1, 10)

Martin Breznický - klávesové nástroje

Pavol Ruček - tenorový saxofón (1, 2)

Juraj Lehotský - trúbka (9)

Andrej Šeban - gitara (8, 11)

Anton Jaro - basová gitara (11)

Emil Frátrik - bicie (11)

Recenzia v Tele-Vieo-Relax

Hovorí sa, že Adriena Bartošová je prvá dáma slovenského jazzu, ale toto tvrdenie trochu zavádza. Ona ňou síce skutočne je, jej záber je však oveľa širší a veľa Adrieniných aktivít prekračuje jazzové hranice.

 

Speváčka, skladateľka, aranžérka a príležitostná klávesová hráčka patrí medzi mimoriadne zjavy slovenskej hudby. Je schopná spievať rock, moderný pop, jazzové evergreeny
i experimentálnu hudbu, ktorú si sama skladá. Jej korene sú nielen v Amerike (najmä latinskej), ale aj, napríklad, v Oriente. Adriena si vyskúšala množstvo spoluhráčov, viacero kapiel, pôsobí v divadle.

 

So Scatom (kde vtedy pôsobil skvelý bratislavský gitarista Juraj Burian) v roku 1991 nahrala veľmi zaujímavý album Harmony Of Rain, ktorý v tomto roku dostal mladšieho
a menšieho súrodenca. Menšieho preto, lebo ide o komorný projekt Adrieny a Martina Breznického, ktorý prispel i autorsky a aranžérsky. Na niekoľko piesní si pozvali hosťujúcich muzikantov (spomeňme ďalšieho "pána gitaristu" Andreja Šebana, trubkára Juraja Lehotského a ďalších). Väčšinu skladieb však nahrali iba alebo hlavne s použitím klávesových nástrojov.

 

Platňa Blue Afternoon (Jumbo Records, 1993) sa hlási k modernému popu. Jazz to veľmi nie je, ale keby sme chceli túto hudbu vložiť do popového šuplíka, aj odtiaľ by kus trčal.

 

Adriena vždy vedela balansovať na úzkej lavičke medzi žánrami a práve z tejto krehkej rovnováhy sa rodí tá najzaujímavejšia muzika.

Svojou hudbou obaja autori vyhlasujú vojnu každodennému stresu a zhonu, ktorý je daňou súčasnému životnému štýlu. S platňou, ako je Blue Afternoon, sa skutočne tieto moderné nerváky prežívajú lepšie.

Mais que nada (1996)

Mais que nada (Opus 1996)

Adriena Bartošová

1  Mais que nada (J. Ben)

2. Peace Of Mind (J. Burian/P. Susko)

3. A felicidade (A. C. Jobim/V. de Morales)

4. O morro (A.C. Jobim/V. de Morales)

5. The Kiss Of Vampire (A. Bartošová/P. Susko)

6. Who Is To Blame (J. Burian/C. Boronska)

7.   Come Together (J. Lennon/P. McCartney)

8.   Rhythm Of Love (J. Burian/J. Burian)

9.   Time (J. Burian/S. T. Loesher)

10. Mais que nada II (J. Ben/M. Lasica)

11. Epilóg (J. Burian)

Info:

Adriena Bartošová - spev

Juraj Burian - gitary, gitarový syntetizátor,

klávesové nástroje, perkusie (1 - 3, 8, 10), zbory (1, 9, 10)

Anton Jaro - basová gitara

Martin Breznický - klávesové nástroje (1, 3 - 11)

Oldřich Petráš - bicie (1 - 7, 10, 11)

Marcel Buntaj - bicie (8, 9)

Berco Balogh - perkusie (1, 3, 4, 5, 10, 11)

Pavol von Kvassay - klavír (2)

Ľubor Priehradník - trúbka (2, 5)

Miloš Jurkovič - flauta (4)

Shawn Thomas Loesher - sopránový saxofón (7)

Mario Lima - gitara a spev (4)

Zuzana Fraňová - zbor (1, 10)

Karin Wágnerová - zbor (8)

Recenzia v Pravde

Najviac sa vždy cení originál. A fakt je, že ak chceme niečo z našej dámskej speváckej scény označiť touto nálepkou, prídeme k menu Adriena Bartošová. Jej cesta má za sebou tretí míľnik v podobe ďalšieho CD - Mais que nada (vyd. Opus, 1996), ktoré spĺňa jednak kritériá originality, ale veľmi príjemne vystavanou dramaturgiou a výberom piesní sa zdá byť už v prvých dňoch predaja a vysielania v médiách aj komerčným úspechom.

 

A to je pri kvalite nahrávky (po všetkých stránkach) príjemné zistenie. Dominantná je latinskoamerická atmosféra (bossa-nova, samba), ktorá je blízka rytmickou krvnou skupinou aj poslucháčovi z nášho regiónu. To je dosť rozhodujúci moment, najmä ak ide (a v tomto prípade je to tak) o zrozumiteľné spracovanie s úspornou a neexhibicionistickou inštrumentáciou. Brilantnú náladu navádza už titulná pieseň Maís Que Nada (autor - Jorge Ben), ktorú Bartošová spieva s očividným potešením a šteklivým gustom, ba až hravo mačacím spôsobom. Je to jasný hit, ktorý sa v závere platne zopakuje s prijateľnou slovenskou textovou variáciou (text Milan Lasica).

 

Aj ďalšie prevzaté piesne (dvakrát A. C. Jobim a raz Lennon-McCartney) majú originálnu ornamentovanú inštrumentáciu, na čom má hlavnú zásluhu spiritus movens nahrávky, gitarista a skladateľ Juraj Burian (má aj úlohu klávesistu, perkusionistu, speváka, aranžéra, producenta). Zvlášť zaujímavá sa javí adaptácia beatlesovky Come Together, v ktorej eroticky dráždivým poňatím spevu Bartošová napĺňa a dešifruje pôvodnú esenciu textových hračiek Johna Lennona a napriek dĺžke skladby (5'33'') stále poslucháča "má". Pôvodné slovenské pesničky (päťkrát Burian, raz Bartošová) s anglickými textami (zvlášť dobrý Peter Susko) nezaostávajú za adaptáciami, či už je to Peace Of Mind (veľmi pekný klavír Pavla Kvassaya), The Kiss Of Vampire (na swingujúcom základe dobré sólo trúbky), alebo Time (s textom hosťujúceho saxofonistu Shawna T. Loeschera). Nad tým všetkým sa vznáša premenlivý, atmosférický spev Adrieny Bartošovej, ktorá touto vkusnou platňou prináša to, čo sa podarí málokomu. Hudbu pre všetky druhy poslucháčov.

 

Pavel Malovič

Slovak Jazz '97 (1997)

Slovak Jazz '97

Adriena Bartošová

1. Všetko je naopak (M. Jakabčic/P. Susko)

2. My Soul Was In Flight (A. Bartošová/M. Pavúk)

3. Needful Things (A. Bartošová/P. Susko)

Adriena (1998)

Adriena (Monitor EMI 1998)

Adriena Bartošová

1. Master Of Passion

2. Summer Love

3. Night Of Miracle

4. Life In Paradise

10. Confession

11. Tak Poď

12. Posol ranných snov

13. Dindi

5. Dcérke

6. Tattoo In Mind

7. Somebody’s Waiting Me8. Needfull Things

9. Light Song

Info:

Sólový spev a vokály - Adriena Bartošová

Producent - Adriena Bartošová

Zvuková réžia - Ivan Jombík (okrem 2, 4, 6)

Lucian Gontko (2, 4, 6)

Info

Precízny, vybrúsený tvar dáva tomuto albumu aj okruh Adrieniných spolupracovníkov. K osvedčeným hodnotám v podobe Juraja Buriana, Martina Breznického a Pavla Kvassaya či (v jednom prípade) Andreja Šebana sa pridáva pozoruhodný klávesista Juraj Tatár. Album opäť (okrem jednej výnimky) obsahuje iba Adrienine pesničky. Pocity jej pomáha formulovať predovšetkým textár Peter Susko.

 

Počkajte na večer, vypnite mobilné telefóny, uvarte si dobrý čaj a vyžeňte zo seba posledné zvyšky denného stresu. Potom vložte do prehrávača toto CD, pohodlne sa usaďte do najlepšieho kresla a počúvajte skutočne sústredene. Táto hudba si to zaslúži.

 

A ešte upozornenie pre majiteľov počítačov: CD obsahuje dátovú stopu - obsiahly Adrienin profil, ktorý vám prináša spoločnosť Gratex International.

 

Marian Jaslovský

Confession (2000)

Confession (Monitor EMI 2000)

Adriena Bartošová

1. Te-di

2. Night fo Miracle

3. O-sea

4. Peace of Mind

5. Vchadzas do mojich snov

6. Blue Afternoon

7.   Confession

8.   Paupi-paupi

9.   Dcérke

10. Somebody's Waiting For Me

11. Babenky

12. Posol rannych snov

13. Master of Passion

14. The Kiss of Vampire

15. Come Together

16. Mais que nada

17. Confession (Boh v nás)

18. Samota

Info

Bezprostredným impulzom pre zrod myšlienky na "výberovku" boli reakcie náročnejších poslucháčov, ktorí sa odmietajú zaradiť do komerčného prúdu produkovaného hitparádovou generáciou. CD Confession z roku 2000 priniesol výber skladieb, ktoré vznikli počas uplynulého desaťročia. Väčšinu tvoria Adrienine skladby z CD: Harmony of Rain (Dážď), Blue Afternoon, Adriena a Mais que nada, ďalej skladby Juraja Buriana - vynikajúceho gitaristu a aranžéra, a dve skladby prevzaté. Popri skladbách meditatívnych zo začiatkov skupiny Scat (O-sea, Babenky), komorné piesne s hlbšou výpoveďou (Confession), ale i latinsko-americkú Mais que nada, ktorá bodovala mesiace v hitparádach, a Come Together

v mimoriadne vydarenom svojskom aranžmáne.

Už viem (2002)

Už viem (Millenium 2002)

Adriena Bartošová

1. Tvoja

2. Dobrého je vždy málo

3. Už viem

4. Nie som zlá

5. Košieľôčka biela

6.   Pred búrkou

7.   Samota

8.   Pošepkám Ti

9.   Bež, bež

10. Možno ma naučíš

11. O morro

12. Agua de beber

13. Sometimes I Feel Like A Motherless Child

14. Medley

Adriena Bartošová

Juraj Burian

Martin Breznický

Juraj Tatár

M.Žáček

Henry Tóth

P. Uličný

Martin Gašpar

Marcel Buntaj

Info:

Recenzia zo SME

Do jesennej atmosféry na Slovensku pribúda nový hudobný pr íspevok v podaní Adrieny Bartošovej. Jej nový album "Už viem" má všetky atribúty na hodnotenie SKVELÝ.

Z celkového počtu štrnástich piesní, ktoré majú každý svoj osobitý štýl, hudbu, zaujímavý text a spevácky prejav Adrieny Bartošovej, v ktorých sa pohybuje od romantickej balady ("Tvoja", "Už viem") , cez ľahko orientálny nápev ("Dobrého je vžda málo"), ľudový nápev ("Košielôčka moja") až po prvky (nu)jazzu ("Bež, bež"). Vhodne zvolené nástroje, príjemná hudba a zrelé zmysluplné texty robia celý album kompaktný a veľmi pohodový. Žiadne násilné hudobné experimenty, ale vyrovnaná hladina všetkého vo vhodnom pomere.

 

Bonusové (cudzojazyčné) tracky sú tiež lahôdkou, ak by ste ich počuli bez vedomia, že sa jedná o slovenskú speváčku, ťažko by ste hádali o koho ide. Mladé speváčky určite nemajú tak vypracovaný hlas a nevedia precítiť spievanú melódiu a text ako práve Adriena.

Celý album je zameraný na širší poslucháčsky okruh a nielen na veľký počet priaznivcov, a pevne verím, že bude veľmi príjemným počúvaním pre všetkých.

 

(ms)

Znovuzrodenie (2007)

Znovuzrodenie (Forza Music 2007)

Adriena Bartošová

CD1

 

1. Lombareo

2. Fatima

3. Zhon

4. Nikdy ti to nevysvetlím...

5. Hora

 

 

6. Bachovská (O živote)

7. Fatamoragána

8. Brieždenie

9. Bolesť odchodov

 

 

Bonusy:

11. My Soul Was In Flight

12. Láska sa nedá vynútiť

CD2

 

1. Paupi-Paupi

2. Te-di

3. O-sea

4. Blue Afternoon

5. Irenka

 

 

6.   Master Of Passion

7.   Needful Things

8.   Tattoo In Mind

9.   Posol snov

10. Košielôčka biela

 

 

11. Pred búrkou

12. Zbohom ostávajte...

13. Samota

14. Bež

15. Peace Of Mind

 

 

16. Mais que nada

 

Bonusy:

17. Somebody Loves Me...

18. Canticle

Info:

Autor hudby: Adriena Bartošová

Texty: Maria Kadlečíková (12), Maroš Bančej (5),

A. Bartošová (4,11), M. Pavúk (11), Peter Susko (1-intro)

Aranžmán: J. Burian, A.Bartošová (5,10,11,12)

Oskar Rózsa, A. Bartošová (1),

Pavol Kvassay, A. Bartošová (2,3,6,7)

Igor Baar (8,9)

Gitary, perkusie, voc: Juraj Burian (1,2,4,5,7,10,11,12)

Klávesové nástroje: Pavol Kvassay (2,3,6,7), harmonika (5)

Adriena Bartošová (1,2,3,4,6,7,8,9,10)

Martin Breznický (10) Luboš Šramek (11,12)

Husle: Stano Palúch (1,5,6,9,10)

Miriam Ferenčíková (9)

Soprán sax, flauta: Karol Lago (2,3,4,5,8,12)

Bas. gitara: Juraj Griglák (4,5,10,12)

Oskar Rózsa (1)

Kontrabas: Richard Gašpar (8,10)

Bicie: Martin Valihora (1,5,11), Róbert Rist (12),

Trúbka: Maťko Ďurdina (11)

Vokály: Monika Baarová (9,10),

Andrea Bučková (10), Štefan Bučko (2),

J. Burian (10)

Trojlístok (2010)

Trojlístok (2008)

Adriena Bartošová

1. Tvoj ohľad

2. Na zemi sedela

3. Obyčajný deň

4. Dream

5. Za horami

6.   Nebo

7.   Hora

8.   Biele záclony

9.   Ak si myslíš, že si myslím

10. Za šťastím

11. Lúka

11. Trojlístok

12. Zbohom ostávajte (slov. ľudová)

Info:

Hudba:

Adriena Bartošová: 1, 2, 3, 6, 7, 9, 10, 11, 12

Andrea Bučková: 4, 5

Sisa Michalíková: 2, 6, 9, 12

Juraj Burian: 12

Texty:

Maja Kadlečíková: 3, 6

Adriena Bartošová: 2, 6, 9, 12

Štefan Bučko: 1, 9, 10

Peter Konečný: 2, 8, 11

Maroš Bančej: 7

Andrea Bučková: 4, 5

Recenzia zo SME

V tomto projekte sa zišli autorské piesne troch hudobníčok, Adrieny Bartošovej a jej dvoch hostí, mladej flautistky a skladateľky Sisy Michalidesovej, treťou je talentovaná hudobníčka a speváčka Andrea Bučková. Zaujímavé spracovanie jednotlivých piesní a pestrosť hudobných nástrojov, ako sú píšťalky, flauty, husle v kombinácii s rockovou gitarou, basovou gitarou a bicími nástrojmi či klasickým klavírom a violončelom, umocňujú celkovú atmosféru albumu. Prepojenie výborných slovenských muzikantov rôznych generácií a hudobných žánrov zaručuje projektu špecifický obsah a zaujímavý zvuk. Na albume účinkuje viacero známych hudobníkov, medzi nimi Juraj Burian, Martin Gašpar, Marcel Buntaj, Martin Breznický, Roman Harvan či Stanislav Palúch. Hlavnou snahou Adrieny Bartošovej bolo priniesť na zvukovom nosiči pestrú hudbu v štýle worldmusic, vychádzajúcu z ľudovej tvorby, ktorá pôsobí komunikatívnejším dojmom a oslovuje všetky generácie poslucháčov i doposiaľ nefolklórnej povahy. Celkovú atmosféru albumu výtvarne dotvárajú ilustrácie Andreja Augustína, na textoch sa podieľajú Maja Kadlečíková, Peter Konečný, Štefan Bučko a samotná Adriena Bartošová.

 

( M.K )

Softly (2013)

 

Softly (2013)

Adriena Bartošová

1. O Pato

2. Lullaby of Birdland

3. Old Devil Moon

4. Somebody loves me

5. Angel Eyes

6. Canticle

7. Night and Day

8. Softly as in a morning sunrise

9. Láska sa nedá vynútiť

11. Poď pošepkám ti

12. Ak si myslíš, že si myslím

Info:

Hudobníci:

Adriena Bartošová, Juraj Burian, Gabriel Jonáš, Luboš Šrámek, Peter Preložník, Martin Valihora, Martin Gašpar, Juraj Griglák, Michal Šimko, Martin Ďurdina, Sisa Michalidesová, Boris Čellár, Tomáš Gajlík, Juraj Kalász, Igor Ajdži Sabo, Robo Rist, Karol Lago, Martin Breznický

Viac info:

http://www.jazz.sk/discs/adriena-bartosova-softly

Recenzia zo skjazz.sk

Hudobníčka Adriena Bartošová vždy koketovala s jazzom! Ešte v časoch, keď žil a pracoval Laco Gerhardt. Ale až teraz pripravila album s názvom Softly, ktorý je najjazzovejší zo všetkých! Obsahujue 12 piesní, kde nechýbajú jej srdcu milé: Somebody Loves Me od Georga Gershwina alebo Cole Porterovu Night And Day, či Angel Eyes Matta Dennisa, Lullaby of Birdland Georga Shearinga, alebo Softly as a morning sunrise Sigmunda Romberga. Ale na albume nechýbajú ani štyri pôvodné slovenské pesničky, pod ktoré sa autorsky podpísala práve Adriena ako skladateľka. Medzi textármi nechýbajú mená ako Peter Uličný a Maja Kadlečíková a pieseň Ak si mysliš, že si myslím je dokonca nielen prvým oficiálnym singlom z albumu, ale i manželskou spoluprácou (s manželom Štefanom Bučkom napísala Adriena text).

 

Na albume spolupracuje plejáda slovenských jazzmanov! Medzi klaviristami sú to: Gabo Jonáš, Ľuboš Šrámek, Martin Breznický, Peter Prieložník a Tomáš Gajlík. Z ďalších spomeniem aspoň: Juraj Burian, Martin Valihora, Martin Gašpar, Martin Ďurdina, Sisa Michalidesová, Juraj Kalász, Karol Lago a iní. Ak chcela Adriena vzbudiť u poslucháča pri počúvaní pohodu a radosť a pri oddychovaní sa temperamentne zabaviť - tak sa jej to podarilo dokonale! A verím, že tomu bude tak i po rokoch! Album Softly vrelo odporúčam!

 

Patrick Španko

Mimo priestor a čas (2016)

Mimo priestor a čas (2016)

Adriena Bartošová

1. Mimo priestor a čas...

2. Košieľôčka biela (2)

3. Francúzsky dážď

4. Na zemi sedela...

5. Ráno v daždi

6. Krívajúca tanečnica

7. Healing Whisper

8. Preteky s osudom

9. Snenie

10. Nikdy ti to nevysvetlím

11. Zhon

12. Sunday Morning

13. Krívajúca tanečnica - live verzia

      (bonus)

Info:

Hudba: Adriena Bartošová (Bučková)

Texty: Milan Lasica (5) Adriena Bartošová (3, 4, 7, 10, 12)

Alena Ciková (1) Maroš Bančej (2) R. Husarovičová (3) Peter Konečný (4)

Hudobníci: Adriena Bartošová, spev (1-13), klavír (1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13)

Juraj Burian – gitary (1, 2, 3, 5,10, 13)

Juraj Griglák – kontrabas, basová gitara (1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11,12,13)

Igor Sabo –percussie, bicie 1, 2, 3, 4, 5, 4, 6, 10, 11,13)

Hostia: Jozef Lupták – violončelo (6, 7, 8, 11)

Boris Lenko – akordeon (3, 13) Ľuboš Šramek – klavír (2, 5)

Stano Palúch – husle (4) Braňo Dugovič – klarinet (8) Milan Medek – gitara (7)

Igor Baar – gitara (2, 6, 10, 12) synth, percusie (8) sound design (1-13)

© 2015 Adriena Bartošová - All rights reserved. Design created by Lenka Kožárová

SHARE MY WEB